O nás

09. 10. 2014

Společnost Fuelomat a.s. byla založena v roce 2006. V té době přinesla na český trh unikátní technologii na správu výdeje pohonných hmot pro firmy využívající veřejných i vnitropodnikových čerpacích stanic.

V roce 2007 byla provedena integrace a napojení FuelOmat technologie do nejrozšířenějšího pokladního systému veřejných čerpacích stanic. Systém byl postupně instalován na čerpacích stanicích PapOil. V roce 2008 a 2009 byla služba nabízena na více jak 40 čerpacích stanicích. Zároveň byly realizovány zajímavé projekty u firem vlastnící čerpací stanice pro svou potřebu. V roce 2011 byl systém přizpůsoben pro čerpací stanice Agip a postupně rozšířen na 75 míst po celé ČR.

Naše vize: Nabídnout plnohodnotné řešení pro optimalizaci nákladů s jedinečnou ochranou tankování.

Fuelomat, a.s. patří do skupiny Novum Group, která v současné době spolu s dalšími 10 společnostmi působí v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Mezi sesterské firmy patří např. Novum, spol. s.r.o., Retail Adventures a.s., Novum Europe s.r.o., Bubyt aj.).

Portfolium služeb sesterských společností je velmi široké – působí v oblasti vážicích, prodejních, balicích a etiketovacích technologií pro průmyslové využití i v oblasti retailu, dále v oblasti zákaznických věrnostních systémů, nabízí i poradenské služby (odborné kurzy, školení a vzdělávací akce, call centrum aj.).