O fuelomatu

FUELOMAT

Jak FuelOmat funguje?

FuelOmat je systém tankování na čerpacích stanicích (veřejných i vnitropodnikových), který zcela eliminuje jakoukoli obsluhu při tankování paliva. Používá technologii s ochranným prvkem proti možné manipulaci s PHM.
Díky tomuto systému získáte naprostou kontrolu nad správou svého vozového parku. S FuelOmatem získáte hned několik výhod najednou – zabráníte nežádoucí manipulaci s PHM, získáte slevu na každém litru paliva a neztrácíte čas platbou na pokladně.

FUELOMAT

s bezobslužným tankovacím systémem FuelOmat si užijete rychlost i styl.

Rychlost a styl je mé životní krédo. Preferuji produkty a služby, které mě nezdržují a mají vizi. Tankování s FuelOmatem mě nadchlo. Neztrácím čas. Díky mobilní aplikaci vím, kdy a kde natankovat, mám přehled, jsem in.
Úspořte na pohonných hmotách s FuelOmatem

Jako majitel středně velké firmy potřebuji mít přehled. Díky FuelOmatu jsem získal naprostou kontrolu nad našimi výdaji, navíc ještě ušetříme, a to nejen peníze, ale i čas.
Zažijte pocit maximálního bezpečí a komfortu s bezobslužným tankovacím systémem FuelOmat

Jsem matka. Preferuji vždy komfort a bezpečí. Systém FuelOmat nás oslovil svou jednoduchou manipulací i komfortem, který nám přináší. Nemusím nechávat děti samotné, s FuelOmatem platím automaticky hned u stojanu.