Stavebnictví

Firemní čerpací stanice FuelOmat využívají s oblibou firmy z oboru stavebnictví.

Stavebnictví

FuelOmat je jedinečný systém zabezpečeného tankování na vnitrofiremních a veřejných čerpacích stanicích AGIP a PAP OIL. Při využívání systému FuelOmat dochází k tankování jen do autorizovaného automobilu a jeho vlastní nádrže. Na veřejných čerpacích stanicích se po natankování automaticky provede platba, aniž byste museli vytahovat peněženku. Díky FuelOmatu tak získáte hned několik výhod najednou – zabráníte nežádoucí manipulaci s PHM, získáte slevu na každém litru paliva a neztrácíte čas platbou na pokladně.

PROČ SYSTÉM FUELOMAT?

  • Zabránění zneužívání pohonných hmot
  • Snížení administrativní náročnosti
  • Rychlá a okamžitá kontrola tankování
  • Řešení na míru
  • Technická podpora

 

REFERENCE SYSTÉMU FUELOMAT

Colas CZ, a.s.

Colas CZ je jedna z velkých společností na stavebním trhu v ČR s působností po celém světě. Předmětem činnosti společnosti jsou práce silničního stavitelství, těžba kamene s výrobou drceného kameniva, výroba modifikovaných asfaltů a realizace inženýrských sítí.

Společnost používá zařízení FuelOmat na svých 16 čerpacích stanicích v ČR a více než 600 vozidel a techniky. Systém FuelOmat chrání zákazníka před krádeži PHM a zároveň přináší jednu webovou aplikaci s kompletní správou vozového parku a „mokrého skladu“. Systém nejenom nabídl velké úspory na PHM, ale také administrativě celé firmy díky propojení do dalších interních systémů. (celá reference)

MND Drilling & Services, a.s.

MND je největší vrtný kontraktor v České republice a poskytuje komplexní služby a servis při vrtání a vystrojování průzkumných a těžebních vrtů na ropu, zemní plyn, hydro a geotermálních vrtů a vrtů pro podzemní zásobníky plynu.

Společnost má kompletně osazený vozový park se 150 vozidly (mechanizace a elektrocentrály), více-stojanovou čerpací stanici v areálu společnosti a 5 čerpacích stanic na vrtných soupravách. Klient si systém vybral, protože mu zajišťuje kompletní přehled o tankování s ochranou proti krádežím paliva i na těžce přístupných provozovnách. (celá reference)

Cesty Nitra, a.s., Inžinierské stavby, a.s.

Jedná se o významné stavební firmy na Slovenském stavebním trhu. Jsou to sesterské společnosti Colas CZ, a.s.

Systém využívají na svých 9 čerpacích stanicích a více než 400 vozidlech. Možnosti využití importu a exportu externích informací do aplikace FuelOmat byla velkou výhodou oproti dalším systémům.

 

KLIENTI FUELOMATU

Ceskomoravsterk cestynitra  mndcolasISK