Vnitrofiremní ČS

Systém FuelOmat je díky svému zabezpečení vhodný i pro firemní čerpací stanice

Vnitrofiremní čerpací stanice

Systém FuelOmat byl navržen pro úplnou správu výdeje a příjmů PHM na vlastních čerpacích stanicích s unikátním ochranným prvkem zamezujícím zneužívání paliva pro osobní potřebu. Systém je zcela odlišný od karetních či čipových systémů používaných pro tankování pohonných hmot. Je plně automatický a zcela eliminuje potřebu jakéhokoliv dohledu při každém tankování.

VÝHODY FUELOMATU NA FIREMNÍCH ČERPACÍCH STANICÍCH

Automatická identifikace na čerpací stanici

Systém FuelOmat komunikuje s vozidlem během tankování RFID čtečkou na čerpací pistoli a samotnou nádrží vozidla. Zabezpečí, že vozidlo je správně zaregistrováno a nedochází k záměnám, jako při využívání vozidlových čipů, čerpacích karet. K výdeji paliva dochází pouze v případě umístění čerpací pistole do hrdla nádrže.

Zamezení manipulace s PHM

Systém kontroluje výdej paliva pouze do nádrže vozidla, palivo nelze bez oprávnění tankovat mimo vozidlo. Nákladní vozidla a jakákoliv mechanizace je vybavena systémem proti odčerpávání paliva z nádrží a plomby na palivovém systému ochrání proti čerpání paliva z přepadového potrubí.

  • nelze natankovat mimo nádrž vozidla
  • nelze přečerpat palivo z nádrže do kanystru

Úplná online správa čerpací stanice

Získáte úplný přehled o stavu paliva v nádrži, teplotě, alarmech, dodávkách apod. Při každém tankování systém přenáší aktuální počet km, popřípadě motohodin a automaticky zobrazuje spotřebu jednotlivých vozidel. V rámci reportů a alarmů zobrazuje všechny možné odchylky od nastavených normovaných hodnot.

 

Pohodlná správa s FuelOmatem díky webové aplikaci.  Systém FuelOmat umožňuje veškerou správu a fakturaci phm online.    Online správa FuelOmatu obsahuje i řadu analytických nástrojů pro správu pohonných hmot.

 

Rekonstrukce čerpací stanice

Provádíme úplnou rekonstrukci čerpací stanice včetně dodávky stojanů a technických úprav.

FuelOmat poskytuje i rekonstrukce čerpacích stanic a stojanů.                  FuelOmat poskytuje i čerpací stojany a rekonstrukce čerpacích stanic.

Podrobnější informace ke stažení zde

KLIENTI FUELOMATU

 

colas AgromerinCeskomoravsterk mnd cestynitra